Пятница, 25.05.2018, 00:27
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

АВИА - АВТОБУСНАЯ

ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНАЯ КАССА

Тел. (057) 762-72-54

г. Харьков, ул. Академика Павлова, 160

продажа жд, автобусных и авиабилетов

Меню сайта
Поиск маршрута

Дата отправления:
     www.poezda.net

Категории раздела
Мои статьи [0]
Новости [3]
Полезная информация [6]

Полезная информация

Главная » Статьи » Новости

Укрзалізниця визначилась з технологією впровадження безпровідного зв’язку в пасажирських поїздах

 За словами Козака, вперше бездротовий зв'язок буде опробований на швидкісній ділянці за маршрутом Львів-Київ-Харків-Донецьк, який інтенсивними темпами готується залізничниками до введення швидкісного руху. Нагадаємо, що між містами, що прийматимуть матчі футбольного чемпіонату Євро-2012 у наступному році будуть запущені нові сучасні електропоїзди денного сполучення, закуплені у південнокорейського виробника Hyundai.

«До Євро-2012 у нас очікується більше мільйона уболівальників. Вони будуть подорожувати між обласними центрами і найбільшими містами нашої країни. І буде дуже приємно, перебуваючи в поїзді, спілкуватися в Інтернеті зі своїми друзями і ділитися враженнями від того чи іншого матчу. Тому що лише під час спілкування зі своїми друзями можна передати і свої емоції, і свої переживання, і своє задоволення від проведеного часу на наших стадіонах і в нашій країні », — сказав Володимир Козак.

При цьому керівник Укрзалізниці повідомив, що роботи із забезпечення ділянки зв'язком технології WiMAX вже ведуться. Укрзалізниця розраховує на використання WiMAX і для своїх технологічних потреб — бездротової системи спілкування різних підприємств, що входять до складу УЗ. Нині Укрзалізниця шукає партнерів серед комунікаційних компаній, готових реалізувати проект із забезпечення бездротовим зв'язком пасажирських поїздів на всіх діючих в Україні напрямках.
«Сьогодні ми розглядаємо ті пропозиції, які нам дають кращі компанії України та Європи. І, природно, краща пропозиція буде впроваджена у життя. Ми будемо використовувати WiMAX для передачі через Wi-Fi послуги Інтернет-зв'язку, телебачення, мобільного зв'язку. Я хочу запевнити наших пасажирів, в тому, що ця робота буде виконана вчасно і всі якісні послуги, яких потребує сьогодення — все це буде впроваджено на українських залізницях», — зазначив Володимир Козак.

Довідка.
WiMAX (Worldwide Interoperability for Microwave Access) Стандарт IEEE 802.16 — стандарт безпровідного зв'язку, що забезпечує широкосмуговий зв'язок на значні відстані зі швидкістю, що відповідає кабельному з'єднанню.
WiMAX підходить для вирішення наступних завдань:
З'єднання точок доступу Wi-Fi одна з одною та іншими сегментами Інтернету.
Забезпечення бездротового широкосмугового доступу як альтернативи виділеним лініям і DSL.
Надання високошвидкісних сервісів передачі даних (до 3мб/с) і телекомунікаційних послуг.
Створення точок доступу, не прив'язаних до географічного положення.
WiMAX дозволяє здійснювати доступ в Інтернет на високих швидкостях, з набагато більшим покриттям, ніж у Wi-Fi мережі.

Технології сімейства 802.16 дозволяють економічно більш ефективно (у порівнянні з провідниковими технологіями) не тільки надавати доступ в мережу новим клієнтам, але й розширювати спектр послуг і охоплювати нові важкодоступні території. По-друге, бездротові технології для багатьох більш прості у використанні, ніж традиційні дротові канали. WiMAX і Wi-Fi мережі прості в розгортанні і по мірі необхідності легко масштабуються. Цей фактор виявляється дуже корисним, коли необхідно розгорнути велику мережу в найкоротші терміни.

www.uz.gov.ua

Категория: Новости | Добавил: Кодак (08.08.2011)
Просмотров: 1398 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Рейтинг@Mail.ru